| Издател | Изток-Запад |
| Преводач | Венера Атанасова |
| Брой страници | 416 |
| Година на издаване | 2024 |
| Корици | меки |
| Език | български |
| Тегло | 530 грама |
| Размери | 14x21 |
| ISBN | 9786190113393 |
| Баркод | 9786190113393 |
| Категории | Трилъри, Световна проза, Преводна художествена литература, Художествена литература, Книги |
Дийн Кунц е автор на десетки бестселъри, четиринайсет от които са били на първо място в класацията на „Ню Йорк Таймс“. Сп. „Ролинг Стоун“ го нарича „най-популярния автор на трилъри в Америка“, а книгите му са публикувани на трийсет и осем езика и са продадени в над петстотин милиона по целия свят.
Когато Дилън О’Конър и неговият брат аутист Шепърд спират да пренощуват в мотел на междущатската магистрала, всичко, което младият художник иска, е да се наспи добре. Ала час по-късно той се събужда вързан, със запушена уста и инжектиран с мистериозна течност от лекар лунатик, който твърди, че Дилън ще бъде носител на „делото на живота му“.
Комикът Джилиан Джаксън пътува към поредния долнопробен клуб в компанията на любимото си растение Фред. Но нейните планове за слава се променят драматично, когато тя също става жертва на ексцентричния „лекар“.
Той предупреждава жертвите си, че е преследван и че те също са мишени. Ако ги хванат, ще ги убият.
И Дилън, и Джилиън са скептични. Ала не след дълго започват да се чудят дали лудият наистина е луд…
Кунц е не само господар на най-мрачните ни сънища, но и литературен фокусник.
Таймс
Читателите ще разгръщат трескаво страниците чак до финала.
Ключови думи: ТОП трилъри, Страховити истории, ХИТ трилъри
Все още няма мнения за тази книга.
Напиши коментарЩе бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]