Здравейте, ще има ли превод и издание на останалите 4 части на книгата "Принц на нощта"?
| Издател | Ибис |
| Преводач | Вера Паунова |
| Брой страници | 292 |
| Година на издаване | 2014 |
| Корици | меки |
| Език | български |
| Тегло | 322 грама |
| Размери | 14x21 |
| ISBN | 9786191570782 |
| Баркод | 9786191570782 |
| Категории | Фантастика, фентъзи. Хорър, Световна проза, Преводна художествена литература, Художествена литература, Книги |
Тя е смъртна, владееща могъщи сили...
След като трагичен инцидент белязва тялото й и разбива мечтите й, Лейла никога не си е представяла, че ще се сдобие с ужасяваща дарба, която й позволява да бъде проводник на електричество и да научава най-мрачните тайни на хората само като ги докосне.
Лейла е обречена на живот в усамотение, докато един ден не бива отвлечена от създанията на нощта, коитоя принуждават да използва своята сила, за да призове най-скандално известния в историята вампир.
Той е Принцът на нощта. И е безсмъртен...
Влад Цепеш. Способността му да контролира огъня го превръща в един от най-страховитите вампири, съществували някога. Но враговете му са открили оръжие, което безмилостно използват срещу него - красива смъртна жена със сили, равняващи се на неговите...
Здравейте, ще има ли превод и издание на останалите 4 части на книгата "Принц на нощта"?
Книгата е много добре написана и интересна, ОЧАКВАМЕ продължението й. Има и интерес към поредицата Среднощен ловец.
Здравейте искам да попитам дали ще се издават и останалите книги от тази поредица и от поредицата Среднощен ловец
УНИКАЛНО!
Дано преведете и останалите книги! :)
Ранния диджей Дамян ! хахахахахахаххах
книга третата излиза през януари.
много жалко, че не са превели втората книга. наистина си заслужава да се прочете!
извинявам се.
книга 3та излиза през януари. много жалко, че не са я превели! наистина си заслужава да се прочете.
Ще бъдат ли преведени и другите 2 книги от поредицата?
книга втора е излезнала през 2013 година. ще се превежда ли изобщо?
Ранният диджей Дамян ли са снимали за корицата?:)
Книгата ще има ли продължение?
Страхотна книга, както "Среднощен ловец" не я оставих, докато не я изчетох :)
Ще бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]